پرداخت در مغان هوم به چند شکل امکان پذیر است.پرداخت آنلاین از سایت، کارت به کارت و پرداخت در محل(ویژه همشهریان اردبیلی)

پرداخت آنلاین

شما مشتریان عزیز می توانید بعد از انتخاب محصول با انتخاب گزینه “پرداخت اینترنتی” هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از وارد شدن به درگاه بانکی و پرداخت موفق، سفارش شما ثبت می‌شود و پیامکی به منزله ثبت قطعی و موفق سفارش، برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن بدون نیاز به اطلاع‌رسانی درباره پرداخت، سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. و در چند روز آینده خدمتتان ارسال می گردد.

اطلاعاتی که برای پرداخت با هر کارت بانکی عضو شتاب لازم دارید:

1- شماره ی کارت 16 رقمی(شماره روی کارت بانکی)

2- کد CVV2 ( یک کد 3 یا 4 رقمی که روی کارت بانکی درج شده است.)

3- تاریخ انقضا ( تاریخی که روی کارت بانکی موجود است. که 4 عدد سمت راست تاریخ انقضا را باید وارد کنید.

مثلا اگر تاریخ انقضای سایت 1403/06 باشد. اعداد “06 ” را برای ماه و اعداد 03 را برای “سال” وارد کنید.)

4-رمز دوم پویا ( که با پیامک از طریق بانک یا برنامه های رمز ساز دریافت می کنید.)

 کارت به کارت

اگر به هر علتی نمی توانید از طریق سایت پرداخت کنید. کافیست مبلغ سفارش خود را به همراه هزینه ی ارسال آن به شماره حساب 5894631122105620 به نام آرمین عیوض وند واریز کنید و فیش واریزی خود را به همراه نام و مشخصات محصول و آدرس و مشخصات خودتان در واتساپ به شماره  09149538912 بفرستید.

برای هماهنگی بیشتر بهتر است. قبل از خرید در صفحه ی اینستاگرام مغان هوم یا سایر شبکه های مجازی با من در ارتباط باشید و اگر نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید فیلمی از محصول ببینید، حتما مغان هوم را در شبکه ها اجتماعی دنبال کنید.

پرداخت در محل

اگر ساکن شهر اردبیل یا شهرهای پارس آباد و اصلاندوز هستید، آدرس شما تحت پوشش فروشگاه می باشد و می توانید پرداخت خود را هنگام تحویل در محل بپردازید. همچنین می توانید با خیال آسوده از کلیه کارت های بانکی استفاده کنید یا پرداخت نقد داشته باشید.