کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مغان هوم به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مغان هوم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بانه کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بانه کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مغان هوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

حمل و نقل و بازگشت کالا 

فروشگاه مغان هوم همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

* مغان هوم برای کره بادام زمینی، مغز بوداده بادام زمینی و بادام زمینی با غلاف شور تا ۳ روز کاری ضمانت بازگشت دارد، چنانچه از کالای دریافتی خود به هر دلیلی رضایت نداشتید می توانید مرجوع کنید

و بعد از گذشت این زمان به این دلیل که اجناس ما دائم در حال فروش هستند ضمانت بازگشت نداریم.

*بذر بادام زمینی با پوست (غلاف) تا ۲۰ روز ضمانت بازگشت دارد ولی بذر آماده بادام زمینی به این دلیل که بذر آماده را نمی توان مدت زمان زیادی نگه داشت تا حداکثر ۳ روز ضمانت بازگشت دارد.

*هزینه پستی کالای بازگشتی برعهده مشتری بوده و مشتری باید خودش آن را بپردازد.

 

سیاست های حریم خصوصی

مغان هوم به اطلاعات خصوصی افرادى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مغان هوم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مغان هوم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.