آرمین عیوض وند بهترین آرمین ایران

آرمین عیوض وند کیست؟

آرمین عیوض وند متولد هفتمین روز زمستان ۱۳۷۷هست. شاید از نظر برخی ها جوون تر از اونی باشه که بخاد ایده ی (خرید مستقیم از کشاورز) رو عملی کنه; ولی در واقع معتقده که همه ی موفقیت های بزرگ روزی از گام های کوچک شروع میشوند. پس محکم تر و با قدرت تر به کار خود ادامه میده.😎

آرمین اگه این کارو بکنه بهترین آرمینی میشه که ایران به خودش دیده!

تحصیلات آرمین عیوض وند

و راوی عوض می شود.😀

اولین روز مدرسه که معلم ازمون پرسید میخای تو آینده چیکاره بشی؟!  منم مثل خیلیا گفتم: میخام خلبان بشم، میخام پرواز کنم..

شاید منظورمون فقط پرواز کردن نبود! میخاستیم تو آسمون اوج بگیریم اون بالا بالاها باشیم و بدرخشیم.

بزرگتر که شدم فهمیدم که باید آدم مفیدی باشم و تا میتونم به آدما کمک کنم. گره از مشکلات مردم باز کنم و با دعای خیر اونا رشد کنم.

کنکور و دانشگاه

از بچگی هی تو گوشمون میخوندن که درس بخون دکتر شی پولدارشی و …. تا این که به دبیرستان رسیدم. رشته ی دبیرستانیم تجربی بود. علاقه ی زیاد به درس های زیست و شیمی منو به قبولی تو رشته های پر متقاضی مثل پزشکی و داروسازی امیدوار میکرد. ولی نه!

با وجود یک سال تلاش بیشتر نتونستم رتبه ای بهتر از 4200 منطقه 3 بیارم و دیگه نمیتونستم اون رشته ها رو بخونم.

از بین رشته های دیگه هم با توجه به شرایطم دانشگاه فرهنگیان مسیری بود که اون زمون انتخاب بهتری بود.

هنوزم باورم نمیشه اون معلمی میشم که از بچه ها میپرسه :بچه های گلم بزرگ که شدین میخاین چیکاره شین؟!🤦‍♂️ 😅

ولی خب معلمی عشقه اینو اینروزا که کارورزی میرم بهتر درک میکنم. دنیای بچه ها اونقدر قشنگه که وقتی با اونا هستم همه ی دغدغه ها و مشکلاتم رو فراموش می کنم.

آپدیت ۲۰ آبان ۱۴۰۰

۱۵ مهر امسال بادوم زمینیامون رو برداشت کردیم. بخاطر کارهای مزرعه هم یه چند روزی نتونستم زیاد به مغان هوم سر بزنم خدا رو شکر.  میتونم بگم امسال تقریبا همه کشاورزای پارس آباد از مقدار محصولی که دریافت کردن راضی ان. برداشت امسال از اول مهر شروع شد. تا الان حدود ۶۰ درصد از بادوم زمینی های دشت مغان مورد بهره براری قرار گرفته و این روند تا اواسط آآذر ادامه خواهد داشت.

از معلمی هم بگم: اینروزا سه شنبه های هر هفته کارورزی دارم. ولی هفته ای سه چهار روز به مدرسه میرم. تو این دو سال گذشته به خاطر تعطیلی های کرونا حسابی از درس ها عقب افتاده اند. برام خیلی سخته که ببینم دانش آموز چهارم ابتدایی که باید دغدغه اش تقسیم و کسر باشه تو جمع و تفریق اعداد مشکل داشته باشه. واسه همین تا میتونم میرم و باهاشون ریاضی و خوندن و نوشتن کار می کنم.

شاید براتون سوال باشه که مگه اونا معلم ندارن که تو میری و دهقان فداکار بازی درمیاری؟؟! باید بگم که جایی که من میرم کلاساشون چند پایه اس

پایه های اول، دوم و سوم ابتدایی تو یه کلاسن و یه معلم دارن! _طبیعتا هیچ معلمی نمی رسه که واسه هر سه پایه به اندازه ی کافی تدریس کنه به خصوص این کلاس ها که نیاز به تکرار و تمرین بیشتر دارند.

همچنین اینروزا از طریق شبکه های اجتماعی و سایت دیوار بادوم زمینیا رو می فروشم. واسه خرید بادوم زمینی میتونین  روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید بادام زمینی پارس آباد

آپدیت  ۱۴۰۱/۰۱/۰۱  آرمین و اینستاگرام

واییی ببین چه تاریخی خواستم این صفحه رو آپدیت کنم! یادمه چند وقت پیش توی اینستاگرام چند استوری در مورد آموزش کشت بادام زمینی گذاشتم، فقط دو سه نفر آفرین گفتند بقیه یه مشت توهین و چرت و پرت گفتند و نوشتند: این کارا بهت نمیاد و نمی تونی! لجم گرفت و یه مدت کامل حواسم رو گذاشتم روی اینستاگرام مغان هوم. از آن مدت نزدیک 20 ویدیوی آموزشی ساختم و در اینستاگرام گذاشتم و در مدت فقط دو ماه تعداد فالورای پیجم به 5000 نفر رسید پیش بینی ام تا امروز 10 هزار نفر بود ولی خب همیشه اونجوری که ما میخایم پیش نمیره. 
حالا تعداد فالور اصلا مهم نیست! مهم اینه که من امسال با تعداد زیادی کشاورز همراه هستم تا کارهایی که خودمان تابستان می کنیم را بهشون آموزش بدم. خیلی خوشحالم که دارم ارزش خلق می کنم. هر روز با تعداد زیادی همکار در ارتباطم و از همدیگر یاد می گیریم.
آرمین در حال ارسال بذر بادام زمینی
همین اول سال میگم: امسال هدف زیادی واسه خودم نمیچینم! فقط میخام همین مغان هوم رو در اینستاگرام 100 کایی کنم و در چند کلمه خاص لینک یک بگیرم. 
ادامه دارد…..

آرمین در شبکه های اجتماعی