خرید بذر بادام زمینی مستقیم از کشاورز

خب رسیدیم به بذر بادام زمینی! ما می دونیم باید بذری سالم و با قدرت جوانه زنی بالا انتخاب کنیم ولی آیا فرقی می کنه که بذر بادام زمینی رو از کجا بگیریم؟ بذر خوب نگیریم چه اتفاقی می افته؟ در ایران چند رقم بذر بادام زمینی داریم؟کدام رقم با چه آب و هوایی بیشتر سازگارتره؟ و… 

خب از اول سوالا رو جواب میدم: البته که فرق می کنه! بذر رو از آجیل فروش نمی گیرند که! باید از کسی بگیریم که خودش هر سال می کاره پس فردا هم سبز نشد بتونیم یقه طرف رو بگیریم. بذر خوب نگیریم از همون اول می بازیم! و کلی پول و انگیزه و امیدمون از دست میره.

پخش ویدیو

اول از همه خیلی دوست دارم من رو بشناسید و بدونید که پشت سایت مغان هوم دقیقا چه شخصی هست؟ من آرمین عیوض وند هستم، پسر یک خانواده کشاورز در شهرستان پارس آباد مغان اردبیل.

از دو سال پیش تصمیم گرفتم محصولات کشاورزی مزرعه مان را در بستر اینترنت به هموطنان عزیز بفرستم. اغلب مشتریان موقع خرید بادام زمینی در مورد کاشت آن سوال می کردند. این شد که من تصمیم گرفتم فروش بذر بادام زمینی را شروع کنم و همراه بذر آموزش کاشت بادام زمینی را هم به شما عزیزان بدهم.

بذر بادام زمینی غلاف های دوتایی بادوم زمینی رو شامل میشه. برای کاشت بادام زمینی نیاز به بذر بادام زمینی دارین (تا آخر صفحه همراهم باشین همه چیز رو میگم.)

رقم بادام زمینی که هم در پارس آباد مغان و هم در آستانه اشرفیه بیشتر کشت میشه رقم فلوری اسپانیش هست. این نوع بادام زمینی بیشترین تناژدهی (۵ تا ۷ تن در هکتار) را دارد و برای همین ما هم از این بادام زمینی برای شما میفرستیم.

قیمت بذر بادام زمینی مغان هوم

برای احترام به شما مخاطبین عزیز سایت مغان هوم کد تخفیف ویژه: moghan را قرار داده ایم حتما ازش استفاده کنید

یک گونی بذر بادام زمینی

بسته ۲۰ کیلویی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۳۷ فروش

۱۵۰۰ میلیون تومان

1,۰۴۰ میلیون تومان

۲ گونی بذر بادام زمینی

بسته ۴۰کیلویی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۲۳ فروش

3 میلیون تومان

۲,08۰ میلیون تومان

۴ گونی بذر بادام زمینی

بسته 100 کیلویی​

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۱۹ فروش

7,500 میلیون تومان

۵,2۰۰ میلیون تومان

پنج گونی بادام زمینی

بسته ۱۸۰ کیلویی

پر فروش

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۲۴ فروش

11,250 میلیون تومان

۹,۳۶0 میلیون تومان

10 گونی بادام زمینی

بسته 360 کیلویی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۶ فروش

22,500 میلیون تومان

1۸,۷۲0میلیون تومان

بسته ۹۰۰ کیلوگرمی بادام مینی

بسته 900 کیلویی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۱ فروش

67,500 میلیون تومان

46,800 میلیون تومان

بذر بادام زمینی مغان هوم

بذر بدون پوست بادام زمینی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

۲۴۹ فروش

۱۲۰ هزار  تومان

110 هزار تومان

بسته بذر بادام زمینی

بذر بادام زمینی ۵ کیلویی

فقط 5 ماه بعد از کاشت بادام زمینی، حداقل ۵۰ برابر بذر را برداشت می کنی

199 فروش

375 هزار  تومان

260 هزار تومان

اگر هم قبل خرید سوالی داشتی با شماره ۰۹۳۶۲۱۵۴۵۰۳ تماس بگیر و با خودم هماهنگ کن

چرا از مغان هوم بذر بادام زمینی بخرم؟

 

چون پشت سایت مغان هوم یک پسر جوان هست که معتقد است: عاشق کمک کردن هست . نسبت به کارش تعهد دارد. به همین دلیل از لحظه ای که شما بذر بادام زمینی را سفارش دادید. تا لحظه برداشت و فروش با شما همراه است..

اجازه دهید این طور بگویم: احتمالا بیشتر شما عزیزان دفعه اول تان است که می خواهید بادام زمینی بکارید. پس صد در صد لازم دارید که در مورد چگونگی کاشت و کود دهی و آبیاری و برداشت بادام زمینی بدانید. من علاوه بر این که همه این موارد را به صورت ویدیویی به شما آموزش می دهم. به شما نکته های فوق العاده ویژه ای می گوییم که با انجام آن ها می توانید بادام زمینی درشت و یکدستی تولید کنید.

  

 

سفارش ها کی ارسال میشن؟             

ما هفته ای دو بار ارسال سفارش داریم. و از لحظه ای که سفارش خودتون رو ثبت کردید حداکثر تا سه روز کاری سفارش شما ارسال می شود. و کمتر از ۱۰ روز سفارش به دست شما می رسد. با توجه به حجم و تعداد سفارش ها ممکنه یکی دو روزی اینور و اونور بشه. تمامی مراحل بسته بندی و ارسال سفارش ها رو در اینستاگرام مغان هوم استوری می کنم.

عضویت در پیج پشتیبانی VIP

همه افرادی که از مغان هوم بذر بادام زمینی میخرند در پیج پشتیبانی مغان هوم عضو می شوند. و هر ابهامی داشتند می توانند بپرسند. و همچنین از نظر کشاورزان عزیز استفاده کنند.

فیلم دوره کاشت بادام زمینی رو کی به من می دهید؟

ویدیوی مربوط به کاشت بادام زمینی، رسیدگی به بادام زمینی و برداشت آن را از اوایل اردیبهشت شروع به ضبط می کنم و در اختیار شما قرار می دهم.گام به گام آموزش کاشت تا برداشت بادام زمینی همراه شما هستم.

نگرانم اینترنتی پول پرداخت کنم!

اگر واقعا براتون سخته که اینترنتی پرداخت کنید می توانید به شماره کارت 5894631122105620 بانک رفاه آرمین عیوض وند واریز کنید. و بعد فیش اون را به همراه آدرس خودتون و نام گیرنده به شماره تلفن 09362154503 در واتساپ ارسال کنید.

ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه

رضایت و خیر و برکت کشت و کار شما مهم ترین هدف بنده هست. اگر بعد از دریافت بذر بادام زمینی به هر دلیلی از محصول ما ناراضی بودید می توانید بذر بادام زمینی ما را پس بفرستید و تمام پول خودتان را پس بگیرید. این ضمانت تا 72 ساعت بعد از دریافت بذر بادام زمینی برقرار است. 

خرید بذر بادام زمینی

در شهر منم میشه بادام زمینی کاشت؟

اول بیایید شهرهای ایرانی که در آن ها هر سال بادام زمینی در سطح هکتار کشت می شود را بررسی کنیم:

آستانه اشرفیه گیلان ـ پارس آباد اردبیل ـ مینو شهر گلستان ـ نهاوند همدان ـ  شهرستان فسا ـ شوش خوزستان و…. 

همینجا توضیحات کوچکی در مورد شرایط لازم برای کاشت بادام زمینی رو خدمت شما عرض می کنم. برای کاشت بادام زمینی به ۳ چیز نیاز دارید: ۱- خاک نرم و بافت شنی ۲- آب کافی ۳- زحمت و رسیدگی شما اگر مشکل آب را نداشته باشید خاک را می شود نرم کرد و با چند ماه تلاش می توانید بادام زمینی های درشت و خوشمزه ای تولید کنید.

برای کشت بادام زمینی به هوای گرم نیاز دارید. در شهرهای شمالی این هوا در بهار و تابستان وجود دارد. و برعکس در شهرهای جنوبی مثل بندرعباس و بوشهر این هوا در زمستان برقرار می شود و در این زمان ها می توانید کشت کنید. و اگر بار اولتان است که می خواهید بادام زمینی کشت کنید پیشنهاد می کنم در حد ۱ الی ۲ هکتار بکارید تا هم تجربه کسب کنید و هم بتوانید به خوبی به همه کارهای مزرعه برسید.

زمان کاشت بادام زمینی در شهرهای مختلف

زمان کاشت بادام زمینی در شهرهای جنوبی مثل خوزستان از اسفند ماه شروع میشه و در شهرهای سردسیر تا خرداد ماه برای کاشت آن صبر می کنند. ولی در اکثر شهرهای ایران در اردیبهشت ماه کشت می شود. 

2 دیدگاه در “خرید و قیمت بذر بادام زمینی

  1. علی صالحی گفت:

    عرض سلام و خدا قوت، من صالحی از خراسان جنوبی هستم. در مشاوره ای که در اینستاگرام برای خرید بذر بادام زمینی با شما داشتم گفتین که بادام زمینی رو فروردین و اردیبهشت میکارن. ولی در اینجایی که من هستم از روز عید دیگه سرما برداشته میشه و هوا گرم و ملایمه. میخاستم ببینم با توجه به آب و هوای گرم اینجا من میتوانم زودتر بادام زمینی بکارم؟ یا باید تا آخر فروردین صبر کنم؟

  2. آرمین عیوض وند گفت:

    سلام آقای صالحی عزیز، اگر مطمئنید که آخرین سرمای شهر شما برداشته شده است می توانید از اوایل عید بادام زمینی بکارید.

دیدگاهتان را بنویسید