ضمانت بی قید و شرط به هررررر دلیلی تا ۳ روز

برگشت ۳ روزه

من آرمین عیوض وند به شما تعهد می دم. هر کدام از مشتریان که از مغان هوم بادام زمینی یا کره ی بادام یا هر محصول دیگر خرید کردن. و به هر دلیل ناراضی بودن. پول مشتری رو با شرایط زیر کمتر از ۲۴ ساعت بعد از برگشت کالا عودت بدم:

*برای کره بادام زمینی، مغز بوداده بادام زمینی و غلاف شور تا 3 روز کاری ضمانت بازگشت داریم، اگر بعد از خرید به هر دلیلی از جنس ما ناراضی نبودید تا 72 ساعت وقت دارید جنس ما را برگشت داده و بعد از برگشت کالا پول خود را دریافت کنید.

بدیهی است چون ما دائما در حال فروش هستیم و همیشه جنس تازه دست مشتری می دهیم بعد از گذشت این زمان ضمانت بازگشت نداریم.

*بذر بادام زمینی با پوست(غلاف) تا ۲۰ روز کاری ضمانت بازگشت دارد ولی بذر آماده و بدون پوست بادام زمینی به این دلیل که بذر آماده را نمی توان مدت زمان زیادی نگه داشت حداکثر تا ۳ روز ضمانت بازگشت داریم و بعد از آن چون بذر خاصیت جوانه زنی را از دست می دهد عودت نداریم.

*هزینه پستی کالای برگشتی بر عهده مشتری است.
وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از كالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت كالاست. (البته منظورم کالاهایی مثل کره بادام زمینی هست که دارای پلمپ هستند وگرنه شما می تونین کارتون اداره پست رو باز کرده و محصول تون رو ببینید.)
همچنین درصورت دریافت هدیه از مغان هوم نیازی به بازگرداندن هدیه نیست. هدیه رو که پس نمی گیرن:)
بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید:
اردبیل-شهرستان اصلاندوز-روستای ایدر

طریقه بازگشت وجه به حساب مشتری

کافیه مشتری عزیز مغان هوم از طریق دایرکت اینستاگرام مغان هوم یا پیام دادن به شماره ۰۹۳۶۲۱۵۴۵۰۳ به من اطلاع بده.
نام و نام خانوادگی + مبلغ خریدشون یا اینکه کدوم بسته بادام زمینی خرید کردن + یک شماره کارت یا یک شماره حساب به نام خودشون، اعلام بکنند. و پول شون رو بدون یک ریال کسر به حساب شون واریز می کنم.
طبیعتا محصول بازگشتی باید دارای وزن و وجهه اولیه باشد. و در صورت کم شدن یا آسیب دیدن شامل گارانتی نخواهند شد.

تعویض کالا

اگر هنگام انتخاب محصول سهوا کالای دیگری انتخاب کنید. یا هنگام دریافت محصول متوجه شوید. که کالای دیگری برای شما پست شده است، بدون هیچ مشکلی محصول موردنظر را با کالای دریافتی تان جایگزین می کنم.

بازگشت کره ی بادام زمینی:

بازگشت کره ی بادام زمینی تنها در صورتی امکان پذیر است که پلمپ محصول باز نشده باشد و برچسب های محصول نیز جدا نشده باشند.