دسته‌بندی نشده

تشخیص کره بادام زمینی اصل با 2 روش تضمینی!

تشخیص کره بادام زمینی اصل

کره بادام زمینی که در خانه شما وجود دارد یا شرکتی است و یا به صورت طبیعی تولید شده است. در هر دو صورت اینجا یکبار برای همیشه تشخیص کره بادام زمینی اصل را یاد میگیرید. در مورد کره بادام زمینی که به صورت فله تولید می شود و مارک ندارد هم معیارهای تشخیص اصل بودن کره بادام زمینی را به شما یاد می دهیم تا از این به بعد کره بادام زمینی سالم میل کنید.

 

تشخیص کره بادام زمینی اصل شرکتی

بیشترین کره بادام زمینی شرکتی که در ایران مصرف می شود این موارد هستند: کره بادام زمینی جیف آمریکا _ کره بادام زمینی اسکیپی_ کره بادام زمینی پرارین و پولادین
که دو تای اول خارجی هستند و پرارین و پولادین تولید شرکت های داخلی هستند البته شرکت هایی که کره بادام زمینی تولید می کنند زیادند ما مهمترین ها رو نام بردیم.

از هر برند و شرکتی کره گرفته باشید با بررسی این موارد به اصل بودن یا نبودن اون کره پی می برید:

تشخیص کره بادام زمینی جیف تقلبی

برای این که خیالتان از اصل بودن کره بادام زمینی جیف راحت شود وارد سایت جیف شوید و بارکد روی ظرف کره بادام زمینی را وارد کنید در صورت اصل بودن به شما پیام اصالت کالا نشان داده می شود.

تاریخ انقضای کره بادام زمینی جیف

تاربخ انقضای کره بادام زمینی جیف

چون کره بادام زمینی جیف در آمریکا تولید می شود و به کشورهای مختلف دنیا عرضه می شود طبیعتاً ماه ها در گمرک ها می ماند شرکت جیف برای ماندگاری کره بادام زمینی از مواد نگهداری استفاده می کند و به همین دلیل است کره بادام زمینی جیف که از ۲۰۲۰ به بعد تولید می شوند بیشتر از ۵ سال تاریخ انقضا دارند!

وزن بسته های کره بادام زمینی جیف

کره بادام زمینی جیف در در دو بسته بندی ۴۵۴ و یک کیلوگرمی تولید می شود و کره های بادام زمینی خارج از این وزن ها اصل نیستند!

 

بررسی کره بادام زمینی شرکت های دیگر

برای تشخیص کره بادام زمینی های شرکتهای دیگر نیز تقریبا مثل جیف عمل می کنیم یعنی بسته بندی های مختلف اون برند رو بررسی می کنیم و توجه می کنیم که وزن کره بادام زمینی که ما گرفتیم با وزن کره بادام زمینی هایی که توی فروشگاه های کشور وجود دارد یکی باشه! یا مورد دیگر بارکد و تاریخ انقضای کره بادام زمینی است که با کمی بررسی می توانید به اصل یا تقلب بودن کره بادام زمینی خود پی ببرید.

تشخیص کره بادام زمینی طبیعی!

کره بادام زمینی شرکتی اکثرا حاوی نمک و شکر است که این مورد برای بیشتر هموطنان ما خوشایند نیست بیشتر مصرف کنندگان دوست دارند کره بادام زمینی خالص و بدون افزودنی مصرف کنند. با توجه به این که کره بادام زمینی که کشاورزان و فروشگاه ها تولید می کنند بدون تاریخ انقضا و بسته بندی وزنی دقیق است، اینجا یه سری موارد ویژه به شما می گوییم تا کره بادام زمینی اصل و طبیعی و خالص رو تشخیص دهید.

جالبه بدانید در ایران کره بادام زمینی در شهرهای آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان تولید می شود. اگر میخواهید کره بادام زمینی ایرانی تازه و طبیعی را به قیمت کشاورز بگیرید روی لینک کلیک کنید و با خیال راحت کره بادام زمینی را سفارش دهید.

رنگ کره بادام زمینی سنتی

رنگ کره بادام زمینی

رنگ کره بادام زمینی طبیعی تازه کرمی کم رنگ است و با ماندگاری بیشتر کره بادام زمینی رنگ آن قهوه ای می شود.

 

از کجا بفهمیم کره بادام زمینی خراب شده؟

برای تشخیص خرابی کره بادام زمینی چند مورد را بررسی می کنیم یکی رنگ کره بادام زمینی است که اگر رنگ کره بادام زمینی از عکس بالا قهوه ای تر بود خبر از خراب بودن کره بادام زمینی می دهد، مورد دیگر طعم کره بادام زمینی است اگر کره بادام زمینی از بادام زمینی خراب و کهنه تهیه شود طعم خوشایندی نداشته و تلخی می زند.

روغن روی کره بادام زمینی

کره بادام زمینی طبیعی اصل معمولا روغنش روی ظرف میاد. کره بادام زمینی تازه روغن شفاف و روان و خوشمزه ای دارد. کره های قلابی و کهنه این روغن را ندارند. منظور از کره بادام زمینی قلابی کره ای است که از بادام ایرانی تولید نشده است یا بهش آرد یا مواد دیگری اضافه می کنند.

 

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “تشخیص کره بادام زمینی اصل با 2 روش تضمینی!

  1. محسن رمضانی گفت:

    از منی که از سال ۹۳ بدنسازی کار میکنم و همیشه کره بادام زمینی میخورم به شما نصیحت، هیچوقت کره بادام زمینی جیف نخورید کره و روغن الکی ریختن که خوشمزه بشه از اون طرف برای بدن فایده نداره که هیچ قند و دیابت و کبد چرب و هزار تا کوفت و زهرمار دیگه هم میاره.

دیدگاهتان را بنویسید