کره بادام زمینی

کره بادام زمینی برای چاقی بخوریم یا لاغری؟ + ویدیو

کره بادام زمینی برای چاقی

شاید برای شما جالب باشد ولی بعضی از غذاهایی که می خوریم هم می توانند باعث چاقی ما شوند هم لاغری. شیر، هویج و بادام زمینی از این غذاها هستند. ولی این که مثلا چه موقع کره بادام زمینی برای چاقی موثره؟ و چه موقع برای لاغری؟ بستگی به نحوه مصرف، زمان مصرف و وعده ی غذایی است که مصرف می کنیم.

در ادامه خواص کره بادام زمینی برای چاقی و لاغری را بررسی می کنیم. لطفا چند دقیقه ای زمان گذاشته و این مطلب را مطالعه کنید.

 

آیا کره بادام زمینی چاق کننده است؟

هر چقدر که چربی های جانوری کلسترول مضر دارند، کره بادام زمینی دارای کالری زیاد و چربی های سالم و مفید برای بدن است. که می تواند به سلامت بدن کمک کند. ولی با این حال کره بادام زمینی مانند هر غذای دیگر دارای چربی می تواند شما را چاق کند.

 

طریقه مصرف کره بادام زمینی برای چاقی

ولی کره بادام زمینی را چطور مصرف کنیم که افزایش وزن داشته باشیم و به اصطلاح زودتر وزن بگیریم؟ این وسط یک موضوع را در نظر داشته باشید که درسته که با زیاد خوردن کره بادام زمینی به هر حال افزایش وزن را تجربه می کنید. ولی معمولا بعد از خوردن کره بادام زمینی شما احساس سیری خواهید داشت. و چند ساعتی میل به غذا خوردن نداشته باشید. و این می تواند اشتهای شما را کاهش دهد. و حتی ممکن است به کاهش وزن شما نیز منجر شود.

موضوع خیلی هم پیچیده نیست. اگر کره بادام زمینی را در زمان مناسبی از شبانه روز مصرف کنید به خوبی می توانید به افزایش وزن خو کمک کنید.

در مورد فواید بادام زمینی حتما بیشتر بخوانید.

زمان مصرف کره بادام زمینی برای چاقی

برای حل این مشکل به شما توصیه می کنم کره بادام زمینی را چند ساعت قبل از خواب و یا ساعت های اولیه صبح میل کنید تا زودتر چاق شوید و افزایش وزن داشته باشید. برای مصرف هم می توانید کره بادام زمینی را روی نان تست یا بیسکوییت یا هر نانی که داشتید بمالید و مصرف کنید. بهترین ترکیبی هم که به شما پیشنهاد می کنم کره بادام زمینی با عسل است.

ولی فقط این زمان ها نیست. شما می توانید کره بادام زمینی را به عنوان میان وعده نیز مصرف کنید. مثلا ساعت 4 بعد از ظهر که چند ساعت از ناهار خوردن شما گذشته و مدتی استراحت کرده اید، بهترین موقع است که کره بادام زمینی را به عنوان یک میان وعده مناسب به خودتان هدیه دهید.

 

کره بادام زمینی برای چاقی کودک

استفاده از کره بادام زمینی در غذای کودکان، به خوبی می تواند به افزایش وزن کودک شما کمک کند. کره بادام زمینی همه اعضای بدن کودک شما را تپل و دوست داشتنی می کند. هر چند روز یکبار کره بادام زمینی را روی بیسکوییت مادر بمالید و به فرزند دلبند خود بدهید که بخورد.

برای اطلاع بیشتر در این مورد حتما مقاله فواید کره بادام زمینی برای کودکان را بخوانید.

 

آیا کره بادام زمینی به کاهش وزن کمک می کند؟

اگر می خواهید با خوردن کره بادام زمینی کاهش وزن داشته باشید، کافی است کره بادام زمینی را به عنوان وعده اصلی استفاده کنید. کره بادام زمینی در حجم کم چربی و پروتئین زیادی دارد و با خوردن چند قاشق از آن مدت زیادی احساس سیری خواهید داشت.

 

مقدار مصرف کره بادام زمینی برای لاغری

فقط کافی است به جای ناهار یا شام مفصلی که تدارک دیده اید. و به جای غذاهای زیادی که کربوهیدرات زیادی دارند( مثل برنج و ماکارونی و..) و با خوردن آن ها معده خود را پر می کنید و هر دفعه مجبور می شوید زیاد غذا بخورید و به چاقی خود کمک کنید، کافی است در هر وعده غذایی چند قاشق کره بادام زمینی بخورید.

 

مواردی که در آینده بحث خواهیم کرد:

خواص کره بادام زمینی برای چاقی نی نی سایت

کره بادام زمینی برای لاغری نی نی سایت

معجون چاقی با کره بادام زمینی

بادام زمینی برای لاغری شکم خوبه؟

روزی چند عدد بادام زمینی بخوریم؟

درباره آرمین عیوض وند

تعهد بزرگ تر از خودم " فروش بدون واسطه برای کشاورزها "است. که قدم به قدم و کلیک به کلیک به سمت اون پیش میرم. داستان زندگی من همون داستان مغان هوم هست. می تونی داستان مغان هوم رو بخونی و بیشتر من رو بشناسی. اگه میخای بیشتر من رو بشناسی برو تو پیج اینستاگرام armin_eyvazvand , و اونجا در مورد شغل و دانشگاه و پروژه هام همه چیز رو گفتم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید