کره بادام زمینی

10 تاثیر باورنکردنی کره بادام زمینی برای بدنسازی

کره بادام زمینی برای بدنسازی

احتمالا تویی که داری این مطلب رو میخونی دقیقا مثل من چند وقتی هست که بدنسازی را شروع کردی و الان دنبال تقویت کننده و حجم دهنده ی سالمی هستی تا در کنار تمرین و چربی سوزی غذای خوب برای عضله سازی انتخاب کنی و بخوری. امروز و اینجا در مورد خواص بادام زمینی برای بدنسازی یاد می گیری. پس ادامه مطلب رو از دست نده.

 

 

خواص کره بادام زمینی برای بدنسازی و عضله سازی

تاثیر کره بادام زمینی در ماهیچه ها را از چند نظر می توان بررسی کرد:

 

 

کره بادام زمینی عضلات را قوی می کند

اولین و مهم ترین خاصیت کره بادام زمینی حجم دادن به عضلات و ماهیچه های بدن است. پروتئین های کره بادام زمینی ماهیچه ها را بزرگ تر و قوی تر می سازد. و عضلاتی می سازد که قادر باشند وزنه های سنگین را بلند کنند. یا در مقابل فشارهای کششی تحمل بیشتری داشته باشند.

 

کره بادام زمینی از گرفتگی ماهیچه جلوگیری می کند

اگر مثل من دفعه اول جو گیر شوید و بخواهید همه حرکات سخت را بزنید احتمالا گرفتگی عضلات را تجربه کرده اید. علاوه بر ناشی بودن، آماده نبودن بدن و نداشتن تغذیه مناسب هم می تواند باعث گرفتگی عضلات شما شود. با مصرف کره بادام زمینی دیگر مشکل گرفتگی ماهیچه نخواهید داشت. چون این کره انرژی(کالری) بیشتری دارد. و می تواند بدن شما را آماده تمرینات کند.

 

 

 

زمان مصرف کره بادام زمینی برای بدنسازی

در طول مدتی که فعالیت های بدنسازی را شروع کرده اید سعی کنید به صورت روزانه کره بادام زمینی را در در رژیم غذایی خود داشته باشید تا پروتئین های آن جذب بدن شما شود و بر ماهیچه های شما اثرگذار شود. و به یاد داشته باشید حداقل دو ساعت قبل از بدنسازی، کره بادام زمینی را بخورید.

 

کره بادام زمینی قبل تمرین یا بعد تمرین؟

بهترین زمان برای مصرف کره بادام زمینی قبل از تمرین است ا سطح انرژی بدن شما را بالا ببرد. فقط دو قاشق کره بادام زمینی حدود 190 کالری، 8 گرم پروتئین و 16 گرم چربی دارد. و این مقدار زیاد چربی و پروتئین بدن شما را آماده رفتن به باشگاه و انجام حرکات مختلف بدنسازی می کند.

 

طریقه مصرف کره بادام زمینی برای بدنسازی

این که کره بادام زمینی را با چه مکمل ها و پروتئین های دیگر مصرف کنید تا حد زیادی به مربی بدنسازی و عضله ای که می خواهید کار کنید بستگی دارد. ولی برنامه غذایی که استاد بدنسازی من (برای عضله بازو) گفته شامل موارد زیر است:

  • دو قاشق غذاخوری کره بادام زمینی
  • دو قاشق غذاخوری پروتئین
  • دو قاشق غذاخوری عسل
  • نصف قاشق خرما
  • یک قاشق دانه کتان

این مواد را با هم مخلوط کرده و میکس می کنم و وقتی سفت شد به شکل گلوله هایی در میارم و در یخچال فریز می کنم. و به عنوان میان وعده میخورم. بعضی از افراد پیشنهاد می کنند برای بدنسازی کره بادام زمینی را به عنوان صبحانه مصرف کنید. ولی چون موقع صبحانه علاوه بر کره بادام زمینی مواد دیگری( مثل همین چایی) میخورید از شدت و خواص بادام زمینی بکاهد پس مصرف کره بادام زمینی برای بدنسازی به عنوان میان وعده بیشتر توصیه می شود.

 

 

درباره آرمین عیوض وند

تعهد بزرگ تر از خودم " فروش بدون واسطه برای کشاورزها "است. که قدم به قدم و کلیک به کلیک به سمت اون پیش میرم. داستان زندگی من همون داستان مغان هوم هست. می تونی داستان مغان هوم رو بخونی و بیشتر من رو بشناسی. اگه میخای بیشتر من رو بشناسی برو تو پیج اینستاگرام armin_eyvazvand , و اونجا در مورد شغل و دانشگاه و پروژه هام همه چیز رو گفتم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید